Нова песна од веселиот камионџија (ВИДЕО)

Категории: Магазин

Андруш камионџијата стана мегапопуларен на социјалните мрежи по феноменалниот глас кој го поседува. Човеков едноставно ќе ве орасположи колку и да не ви е денот. Има ново видео, погледнете го:


И уште еднаш, видеото со кое се прослави:

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,