Градот на можности и бесплатен паркинг

Категории: Магазин

Ваква демократија нема ни на западот, камоли на истокот. Иновација на паркирањето. Другите се глупи па не им текнала ваква паркинг-можност.

Фото: Facebook

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,