Промовиран официјалниот спот за евровизиската песна

Категории: Магазин, Слајдер

Излезе официјалното видео за евровизиската песна на Лозано и Есма – If I Could Change The World . Погледнете го:

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , , , ,