Исчезна 39-годишна жена, дали имате некаква информација?

Категории: Актуелни теми, Кичево, Слајдер

Од 25-ти јули 2013 исчезната е француската државјанка Валери. Висока е 168 сантиметри и има 39 години. Дента кога исчезнала носела розеви патики, марка Адидас.

Нејзините најблиски ги замолуваат сите луѓе кои имаат било каква информација веднаш да пријават во полиција на телефонскиот број 192.

Доколку имате било какви информации за оваа личност веднаш пријавете во полиција на 192

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , ,