КК Кичево врши упис на нови членови

Категории: Кичево

Кошаркарскиот клуб „Кичево“ врши упис на млади членови од прво до осмо одделение (машки и женски). За повеќе информации обратете се на телефоните: 078/ 355-470 и 078/ 244-520.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,