Коби Брајант и Лионел Меси во урнебесно видео

Категории: Магазин

Коби Брајант и Лионел Меси во видеото: „Кој го пропатувал повеќе светот“. Објавено е вчера и веќе има над еден милион прегледи.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , ,