ВИДЕО: Ова е најубавата реклама за Кока-Кола

Категории: Магазин

Кока-кола секогаш имала креативни рекламни видеа, но ова несомненено е најубавото. Погледнете зошто:

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , ,