Line Out утре промовираат нова песна и спот

Категории: Магазин, Слајдер

Кичевчаните Line Out утре ќе промовираат нова песна и видео запис. Нумерата се вика „Ова лето“.

Промоцијата ќе се одржи во 12 часот во lounge барот „Red Caffe“ во Скопје.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,