Влатко Лозаноски се дружеше со децата од центарот за Церебрална Парализа

Категории: Македонија, Слајдер

Благослов е да им подариш насмевка и моменти на радост на оние на кои тоа им треба. Таквиот гест за нив многу значи. Нашата ѕвезда Влатко Лозаноски вчера беше во центарот за лица со церебрална парализа каде поминаа убави моменти во кои заедно пееја и се дружеа.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,