Спуштете ја химната на Напредок во Mp3 формат

Категории: Магазин

Почитувани читатели на Kicevo.Mk, слободно спуштете ја химната на ФК Напредок во mp3 формат на Вашиот компјутер.

Линк:

Влатко Лозаноски – Химна на Напредок

(десен клик save link as...)

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,