ВИДЕО: НЛО над САД!

Категории: Магазин

Вселенско летало преплаши семејство од Чикаго. Погледнете што ги шокирало.

Едно семејство од американската држава Колорадо, имало прилика да сними неверојатен феномен на небото што секако заслужува внимание. На небото се појавило вселенско летало како на вонземјани.

Тешко е да се каже за што точно што работи, може само да се види дека е цилиндрични објект кој емитува светлина.

Феноменот многу ги импресионирал авторите, погледнете и сами.

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,