ВИДЕО: НЛО слета во Кина сосе екипаж

Категории: Свет, Слајдер

Во снимка која е објавена пред неполни 9 часа се гледа како непознат летечки објект слетува во шума во националниот парк Фуксин во Кина. Снимката ја направиле посетители кои, откако го виделе летечкиот објект, притрчале кон местото.

За да биде ситуацијата уште поинтересна, од леталото излегува непознато суштество.

Дали е уште една монтажа, проценете сами.

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , ,