Да му се јавиш :)))

Категории: Магазин

Ваков герила маркетинг немам видено. Убаден сум дека доколку колата му е на проТажба ќе му се јави. А може и да не му е, ама гарант ќе му се јави.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , ,