АНКЕТА: Содржини на Kicevo.Mk

Категории: Кичево

Со цел подобрување на содржинскиот дел на Kicevo.Mk спроведуваме мала анкета на која можете да се произнесете за посакуваните содржини. Доколку имате додатен коментар, пишете ни на kontakt@kicevo.mk или во коментар.

Какви теми недостасуваат на www.kicevo.mk?

Види резултати

Loading ... Loading ...

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , ,