Тоше Проески night во Флерт Клуб

Во петок, на 5 октомври, во Клубот Флерт организира ноќ посветена Тоше Проески.

Почеток е во 22.00 часот, влезот е слободен.

Fb настан: http://www.facebook.com/events/417439688317145/

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)