ВИДЕО: Се поплави Скопје Сити Мол

Категории: Магазин, Слајдер

На YouTube се појави снимка од која се гледа дека е поплавен популарниот трговски центар Skopje City Mall. Трговскиот центар откако е отворен буквално е преплавен со луѓе. Скопје Сити Мол е најголемиот трговски центар во Југоисточна Европа

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , ,