ВИДЕО: Пијана девојка се обидува да стигне до дома

Категории: Слајдер, Хумор

Урнебесно видео за пијано патешествие на млада тинејџерка која тргнала накај дома. Неверојатно е што се’ човек може да направи кога ќе испие малку повеќе.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,