Урнебесна реклама: Дрогба VS Меси (видео)

Категории: Занимливости, Магазин, Мултимедија

Урнебесно добра реклама на Turkish Airlines е новиот хит на YouTube! Турскиот авио превозник традиционално прави добри реклами и не штеди на средства.

Нивната најнова реклама во која главна улога се Лионел Меси и Дидие Дрогба има над 40 милиони прегледи за само 12 дена. Погледнете ја!

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,