Ваква сметка од ЕВН досега немате видено

Категории: Магазин, Хумор

Додека го чекаме оној непопуларен момент да видиме колку ќе се изгориме од EVN, се случуваат и вакви ситуации. Сликава се врти по социјалните мрежи. Или попот кој го крстел му ставил несекојдневно име или EVN по секоја цена ќе ви наплати, па вие викајте се како сакате.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , ,