„Трансмет“ бара лица за обезбедување на објекти

Категории: Кичево, Слајдер

Компанијата „Трансмет“ која работи на изградба на автопатот Кичево – Охрид вработува лице за обезбедување на објекти. Кандидатот мора да има лиценца за обезбедување на објекти. Други потребни квалификации се : Завршено средно образование, работно искуство во обезбедување на градежни објекти, лојална личност, со развиено чувство за одговорност, способност за индивидуална и тимска работа и флексибилност за работа на терен.

Заинтересираните кандидати потребно е да го достават своето CV на e-mail адреса: vrabotuvanje@transmet.com.mk   со назнака: “Лица за обезедување на објекти“.

Огласот трае до 5 декември 2014 година.

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , , ,