Времето денес, понеделник, 17 декември 2014

0Shares

Времето ќе биде променливо облачно. Во утринските часови ќе има локален дожд, појава на магла и ниска облачност. Ќе дува слаб до умерен југоисточен ветер.

Температурата ќе се движи од 12 до 17 степени.

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)