ZARA на својата страна ги постави македонските цени во денари на своите колекции

Категории: Магазин, Слајдер

Реномираниот светски бренд ZARA на својата официјална веб страница ги претстави македонските цени на производите изразени во денари. На страницата покрај цените, можете да се информирате подетално за најновите колекции, промоции, информации…

Брендот ZARA официјално во Македонија пристигна со отворањето на Skopje City Mall.

Проверете: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/home/mk/en/

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , , , , , , , ,