ФОТО: Ако е „лепа“, мора да е и „брена“

Прашајте како им е на рокерите кога ќе им побараат адреса…

 

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)