ФОТО: Зимска идила

Категории: Магазин, Слајдер

Кај да е ќе падне и снег. За да не ве обесхрабрат ниските температури и кочан ладново време, да се потсетиме дека снегот е неверојатно забавна работа и празник за очи. Сликите се во поголема резолуција, можете да си ги поставите на десктоп. Уживајте

Коментирај:

(Kicevo.Mk се оградува од сите коментари кои наведуваат на национална, расна и верска нетрпеливост)

Документарен филм посветен на судбините на членовите на првиот президиум на АСНОМ во кој влегувал и нашиот сограѓанин, Владимир Полежиноски, интелектуалец и составувач на првите документи на Асномска Македонија.

FB Analytics


Tags: , , ,