ВИДЕО: Пијана девојка се обидува да стигне до дома

Урнебесно видео за пијано патешествие на млада тинејџерка која тргнала накај дома. Неверојатно е што се’ човек може да направи

Read more

ВИДЕО: Забележан диносаурус по Булевар Ослободување во Кичево

Големиот гуштер е забележан вчера попладнето по булеварот на тревникот пред Стопанска банка. Веројатно му годело топлото време. Не се

Read more
Exit mobile version