Coinbet24 e вистинскиот избор: Обложување без ризик за Бразил – Белгија!

Сите обложувалници нудат најразлични понуди за Мундијалот, а само Coinbet24 ви нуди ексклузивна можност за обложување без ризик на натпреварот помеѓу Бразил и Белгија.

Онлајн обложувалницата на Coinbet24 неодамна се појави на нашиот пазар и одговорно тврдиме дека направи вистински БУМ благодарение на македонската поддршка, уплатата во македонски денари, високите коефициенти и се разбира промоциите кои ретко можат да се најдат во друга обложувалница.

Високите коефициенти се главна тематика кај сите играчи. Се разбира дека сакате вашата добивка да биде повисока за истиот влог, па така сите ги пребаруваат највисоките коефициенти. Оваа обложувалница располага со одлични вредности на коефициентите, па така вашите пари ќе имаат најголема вредност во оваа обложувалница.

Како што знаете сите обложувалници нудат одредени промоции со цел да привлечат повеќе корисници кај нив, а новите обложувалници со еден збор „растураат“ во овој сегмент. Кога станува збор за промоции во нови обложувалници, играчите се тие кои што најмногу користат.

Ова се 3те екстра промоции од Coinbet24:

Free bet – само за мечот Бразил – Белгија!

За почеток ќе ви ја претставиме омилената промоција на играчите – Free bet. За фудбалот да ви биде поинтересен и порелаксиран, Coinbet24 нуди рефундирање на средствата доколку промашите. Обично оваа понуда се однесува на големите дерби натпревари, односно овој пат на „менито“ го имаме натпреварот помеѓу Бразил и Белгија. Уплатете точно 500 денари на овој дуел на конечен исход, 1,Х,2 и доколку погодите, парите се ваши, а доколку промашите, влогот од 500 денари ви се враќа на сметката.

Коефициентите за овој дуел имаат одлични вредности, односно за победа на Бразил е понуден коефициент од 2.10. За реми резултат, Coinbet24 нуди коефициент 3.30, додека за победа на Белгија коефициентот е 3.60.

Со оваа промоција на Coinbet24, вие не можете да изгубите пари, а може само да добиете!

(Промотивен текст)