ФОТО: Како се чистеше стадионот на Напредок

Екипи на ЈП Комуналец од Кичево викендов целосно го исчистија стадионот на ФК Напредок каде вчера се играше последниот натпревар од есенскиот дел на ПМФЛ. Добро сработено.