Мечка трчаше на патот Кичево – Охрид (ВИДЕО)

Несекојдневен настан се случил на патот Кичево – Охрид кога мечка започнала да трча по патот, објави порталот www.ohrid1.com. Мечката била забележана од возило и со голема брзина избегала накај Кичево. За среќа никој не е повреден во целиот настан.

 

 

Exit mobile version