Кичевчаните Line Out во конкуренција на МакТоп10

Кичевскиот рок состав Line Out се најде на македонската МакТоп10 листа на RadioMk. Line Out влегуваат во конкуренција со песната „Со цело срце“ (погледни видео) со која настапија на овогодинешниот фестивал Макфест 2012.

Моментално се втори, за да ги однесеме на врвот, гласајте на следниот линк: http://www.radiomk.info/toplisti/toplista10?lang=mk#.UJO4hGc93vA

Exit mobile version