Урнебесна реклама: Дрогба VS Меси (видео)

Урнебесно добра реклама на Turkish Airlines е новиот хит на YouTube! Турскиот авио превозник традиционално прави добри реклами и не штеди на средства.

Нивната најнова реклама во која главна улога се Лионел Меси и Дидие Дрогба има над 40 милиони прегледи за само 12 дена. Погледнете ја!