ВИДЕО + ФОТО: Навивачите на Шалке се степаа за Македонското знаме на мечот со Паок

Навивачите на Шалке04, популарните „УГЕ“, се степаа со германската полиција бранејќи го македонското знаме од полицијата на мечот од ЛШ

Read more