Поскапува Еуросуперот, останатите горива со исти цени

За половина денар се зголемува малопродажната цена на Еуросупер БС-98. Малопродажните цени на Еуросупер БС-95 и дизелот остануваат непроменети, одлучи Регулаторната комисија за

Read more