Напредок нерешлива енигма за Шкендија

Со одлична игра екипата на Наредок ремизираше на тешкото гостување во Тетово против Шкендија. Кичевчани покажаа надмоќ и квалитет, па

Read more

Напредок ремизираше со Дрита

Дебитантот во прволигашкото друштво екипата на Дрита, ја прекина триумфалната серија на Напредок, откако ремизира со домаќинот играјќи нерешено 1-1.

Read more
Exit mobile version