Премиера на „Трето Полувреме“ во Скопје

Филмот „Трето полувреме“ вечерва ќе ја доживее скопската премиера во киното „Милениум“. Официјалната премиера филмот ја имаше на 15.септември на

Read more

ФОТО: Премиера на „Трето полувреме“ на фестивалот „Браќа Манаки“

Со долг аплауз и овации, публиката во преполниот Центар за култура во Битола синоќа ја награди екипата на „Трето полувреме“

Read more

„Трето полувреме“: SOUNDTRACK + ПОСТЕР + TRAILER, плус…

На официјалната страница на филмот „Трето полувреме“ на Facebook деновиве беа објавени официјалниот постер, интернационалниот трејлер на филмот и една

Read more
Exit mobile version