Шутово: Се истепале со дрвени палки, двајца завршиле во болница

Во полициската станица во Осломеј во неделата бил пријавен потежок инцидент при што интервенирала полицијата. Имено во село Шутово пред

Read more

Нова тепачка во Кичево, повредени две момчиња

Вчера попладне дошло до голема тепачка на ученици од ОСУ„Мирко Милевски“ и ОСУ “Дрита“. Според информациите до кои дојде Kicevo.Mk,

Read more
Exit mobile version