Седумте деца на семејството Цветаноски од с.Црешнево добија компјутер и подароци

При денешната работна посета на Општина Македонски Брод,Министерот за труд и социјална политика Диме Спасов, во придружба на градоначалникот Милосим

Read more

Прва победа на разделбата од своите фанови

Фановите на кичевскиот прволигаш чекаа дури 586 минути за да го поздрават првиот гол на својот стадион а го постигна

Read more
Exit mobile version