Не помогнаа ниту “чкембарите“

Иако Пелистер оваа сезона остварува резултати под очекувањата, сепак навивачите на битолскиот прволигаш не ги забораваат своите пулени на сите

Read more

Утре Напредок го пречекува Пелистер

Утре екипата на Напредок го пречекува секогаш незгодниот битолски Пелистер. Со евентуална победа, Напредок е на добар пат да се

Read more